Black Vision RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi za server

Go down

Prijedlozi za server Empty Prijedlozi za server

Komentar by Admin Sun Feb 01, 2015 10:15 am

Pravila podforuma Prijedlozi za forum.
• Obavezno poštovati osnovna pravila foruma. Sva osnovna pravila vaše i u ovom podforumu! U koliko budete kršili neko od pravila, bit' će te strogo kažnjeni!

• Svaka tema mora da sadrži navedeni forumular. U koliko nema navedenog formulara, tema će biti ODBIJENA (zaključana). Navedeni formular možete pronaći u ovoj temi.

• U ovom podforumu je zabranjeno objavljivanje postova tipa: "Ja sam za, od mene ne i sl.." Za sve postoji anketa. Ako želite komentarisati, morate obrazložiti, zašto ste dali glas da ili ne!

• Svaka tema OBAVEZNO mora da sadrži PREFIKSE tipa: [PRIJEDLOG]. U koliko tema ne bude imala prefikse, bit će ODBIJENA (zaključana!)

• Tema mora da sadrži ANKETU! Dodavanje ankete možete pronaći u gornjem desnom kutu! Svako glupiranje u anketi bit' će kažnjivo!

• Prije nego što date prijedlog nešto, provjeriti da li je neko već to predlagao da se tema ne dupla!
• Zabranjeno je otvaranje iste teme više puta! (U slučaju da je ODBIJENA ili nešto slično...)

Molimo Vas da poštujete ova pravila tako i sva osnovna pravila foruma!

FORMULAR ZA POSTANJE:


Vaš nick na forumu:
Prijedlog za poboljšanje foruma:
Komentar:
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 18
Join date : 2015-01-31

https://blackvision.forumcroatian.com

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu